فروشگاه

10 فيلم برتر اسكار سال 2013

قیمت: 7,500 تومان تعداد: 2 dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

نرم افزار مشاهده شبكه هاي دنيا

قیمت: 5,500 تومان تعداد: 1 cd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

آموزش رفتارهاي زناشويي

قیمت: 5,500 تومان تعداد: 1 dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

30 مستند جنجالي ايران

قیمت: 15,500 تومان تعداد: 5dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

مستند حمله حیوان به انسان

قیمت: 4,500 تومان تعداد: 1 cd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

بره ناقلا

قیمت: 3,800 تومان تعداد: 1 dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

فيلمهاي خنده دار

قیمت: 13,000 تومان تعداد: 6 dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

از زيرزمين تا بام طهران

قیمت: 5,900 تومان تعداد: 1 dvd

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

زمان برگزاری و توزیع کارت ورود به جلسه کنکور ارشد ۹۱

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور در باره‌ تاریخ‌، محل‌ رفع نقص کارت و برگزاری‌ آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال‌ ۱۳۹۱ و هم چنین‌ هفدهمین دوره‌المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور

زمان برگزاری و توزیع کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 91

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبی‌ که‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌ داخل‌) سال ۱۳۹۱ و هم‌ چنین‌ هفدهمین دوره‌ المپیادعلمی‌ دانشجویی‌ کشور ثبت‌نام‌ نموده‌اند،بدین‌وسیله‌ توجه‌ داوطلبان‌ گرامی‌ را به‌ موارد ذیل‌ معطوف‌ می‌دارد.

الف‌- برگزاری آزمون و پرینت کارت شرکت در آزمون
امتحانات‌۱۳۱ کد رشته‌های‌ امتحانی‌ آزمون مذکور  در صبح و بعدازظهر روزهای‌  ۲۶، ۲۷  و ۲۸ بهمن ماه سال ۱۳۹۰ به‌ شرح‌ جدول شماره ۳ و هم چنین اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط برگزار خواهد شد. داوطلبان‌ متقاضی‌ هریک‌ ازکد رشته‌های‌امتحانی‌ لازم‌ است‌ به نشانی مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون مراجعه نمایند. شهرستان محل برگزاری آزمون داوطلبان با توجه به استان محل اقامت آنان به شرح جدول شماره ۱ می‌باشد.
لازم به توضیح است کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون داوطلبان از روز یکشنبه ۲۳/۱۱/۹۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان به آدرس www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است بر اساس اطلاعات کارت اعتباری و یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون  اینترنتی و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان بایستی شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.
تبصره- آندسته از داوطلبانی که علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از ۶۴ کد رشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز می‌باشند ، مجدداً می‌بایست کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را از سایت این سازمان پرینت و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه نمایند.
۱-آزمون‌ کد رشته‌‌های امتحانی ۱۱۲۹ (زبان و ادبیات اردو)، ۱۱۵۴ (مطالعات دفاعی استراتژیک)، ۱۱۵۵ (اطلاعات استراتژیک)، ۱۱۵۶ (آماد) ،۱۱۵۷(مدیریت بحران)، ۱۱۵۸ (پدافند غیرعامل)، ۱۲۸۷ (مهندسی طراحی محیط زیست)، ۱۳۵۶ (نمایش عروسکی)،  ‌‌۱۳۶۰ (مجموعه موسیقی‌)، منحصراً در شهرستان‌تهران‌ برگزار خواهد شد ؛ لذا داوطلبان‌ هر یک از کد‌ رشته‌های امتحانی۱۱۲۹،  ۱۱۵۴، ۱۱۵۵، ۱۱۵۶، ۱۱۵۷،۱۱۵۸،  ۱۲۸۷، ۱۳۵۶و ۱۳۶۰ ضرورت‌ دارد براساس‌ آدرس و تاریخ مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط در شهر تهران مراجعه نمایند.
۲ـ آزمون کد رشته امتحانی ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی  الهیات و معارف اسلامی) منحصراً در شهرهای مقدس مشهد و قم برگزار می‌شود. لذا حوزه امتحانی داوطلبان این کد رشته امتحانی با توجه به استان محل اقامت آنان (براساس تقاضانامه ثبت نامی تکمیلی توسط داوطلبان ) تعیین گردیده است که لازم است داوطلبان استانهای خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، خراسان شمالی، سمنان، سیستان وبلوچستان و یا گلستان برای شرکت در جلسه آزمون منحصراً به شهرستان مشهد (دانشگاه علوم اسلامی رضوی) و سایر داوطلبان این کد رشته امتحانی به شهرستان قم (دانشگاه مفید قم ) مراجعه نمایند.
۳- محل آزمون ۷ کد رشته امتحانی شامل کد رشته‌های امتحانی ۱۱۴۷، ۱۱۴۹‌،‌۱۱۵۰‌، ۱۱۵۱، ۱۱۵۳‌، ۱۱۵۸ و ۱۱۵۹ که ثبت نام آنها توسط دستگاههای اجرایی ذیربط و با هماهنگی این سازمان صورت گرفته در شهرستان تهران برگزار خواهد شد از طریق اطلاعیه‌ای که هریک از ارگانهای ذیربط  صادر می‌نمایند در تاریخهای پیش بینی شده برگزار خواهد شد. (لازم به توضیح است که آزمون کد رشته ۱۱۵۱ در تاریخ ۱۳/۱۱/۱۳۹۰ برگزار گردید)، برای این دسته از داوطلبان کارت شرکت‌در‌آزمون نیز صادر نشده است.

ب‌- المپیاد علمی دانشجویی
نظر به اینکه همزمان با برگزاری امتحانات آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۱، اولین مرحله آزمون هفدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته‌های زبان و ادبیات فارسی (کد ۱۱۰۱)،  مجموعه علوم اقتصادی (کد ۱۱۰۵)، الهیات و معارف اسلامی – علوم قرآن وحدیث (کد۱۱۱۱)، مجموعه علوم تربیتی ۱(کد۱۱۱۷)، مجموعه حقوق (کد ۱۱۲۶)، مجموعه شیمی (کد۱۲۰۳)، فیزیک (کد۱۲۰۴)، مجموعه زیست شناسی (کد۱۲۰۶)، مجموعه آمار (کد۱۲۰۷)، مجموعه ریاضی (کد۱۲۰۸)، مجموعه زیست شناسی گیاهی (کد ۱۲۱۳)، مجموعه زیست شناسی جانوری (کد۱۲۱۴)، مجموعه مهندسی برق (کد۱۲۵۱)، مجموعه مهندسی شیمی (کد۱۲۵۷)، مجموعه مهندسی عمران (کد۱۲۶۴)، مجموعه مهندسی مکانیک (کد۱۲۶۷)، مجموعه مهندسی کامپیوتر (کد۱۲۷۷)، مهندسی کشاورزی (کد۱۳۰۳) و طراحی صنعتی (کد۱۳۶۲) برگزار می‌گردد، لذا آن دسته از داوطلبانی که منحصراً متقاضی شرکت در آزمون المپیاد علمی دانشجویی کشور شده‌اند، لازم است براساس برنامه زمانی اعلام شده برای هریک از رشته‌های مذکور، در آزمون رشته امتحانی دوره کارشناسی ارشد مربوط شرکت
نمایند. داوطلبان فوق الذکر باید همزمان با سایر داوطلبان کد رشته های مربوط از تاریخ ۲۳/۱۱/۹۰ به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون ، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
ج-کنترل مندرجات کارت شرکت در آزمون
درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد لازم است به شرح زیر اقدام کنند.
۱- چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱،۲،  ۴ ، ۵، ۶، ۱۱، ۱۲، ۱۳ ، ۱۴ ، ۱۶ و ۱۷ کارت شرکت در آزمون شما وجود دارد لازم است جهت اصلاح مورد یا مواردمذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۲۸/۱۱/۹۰ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان مراجعه و از آن طریق اقدام شود.
۲- درصورتی که نسبت به بندهای ۳ ،  ۷ و ۱۰ ( جنس، معلولیت و زبان خارجی) معترض بودید ضروری است از روز دوشنبه ۲۴/۱۱/۹۰ از ساعت ۸ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۸ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمائید. (آدرس حوزه‌های رفع نقص در جدول شماره ۲ این اطلاعیه آمده است) .
۳- داوطلبان چنانچه خواستار اعمال بند پیام نور و موسسات غیرانتفاعی می باشند. لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۵ (جدول پایین صفحه) نسبت به پرداخت هزینه فوق به مبلغ ۴۶۰۰۰ ریال (چهل و شش هزار ریال) به صورت الکترونیکی اقدام و سپس بند مربوط را در قسمت ویرایش اعمال نمایند.
هـ- سهمیه رزمندگان
۱- در کارت شرکت در  آزمون در مقابل سهمیه ثبت نامی آن دسته از داوطلبانیکه در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی و با توجه به ضوابط متقاضی این سهمیه شده‌اند، و سهمیه آنان مورد تأئید ارگان ذیربط قرار گرفته کلمه رزمنده قید شده است.
۲- آن‌ دسته‌ از داوطلبانی‌که‌ در آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات‌ تکمیلی‌ (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال‌ ۱۳۹۱ باتوجه‌ به‌ ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌ راهنمای شماره‌ ۱ آزمون‌ مذکور متقاضی‌ سهمیه‌ رزمندگان‌ شده‌اند و سهمیه آنان از سوی ارگان ذیربط مورد تأئید قرار نگرفته است. (در کارت شرکت در آزمون آنان در مقابل عنوان سهمیه، آزاد درج شده است). لازم است حداکثر تا تاریخ ۴/۱۲/۹۰ در ساعات اداری به ارگان مربوطه مراجعه و نسبت به پیگیری سهمیه خود اقدام نمایند.
بدیهی است چنانچه ارگان‌ ذیربط سهمیه‌ آنان‌ را تاییدننماید، در گزینش‌ نهایی‌ از سهمیه‌ رزمندگان‌ حذف‌ و با سهمیه آزاد گزینش خواهند شد.

و- معدل
معدل مندرج در کارت شرکت در آزمون داوطلبان، براساس اطلاعاتی که توسط شخص داوطلب به هنگام ثبت نام اینترنتی ارائه شده، درج گردیده‌است. لذا لازم است معدل مندرج در کارت ورودی خود را با توجه به تبصره‌های ذیل بررسی و چنانچه داوطلبی در زمان ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور(۱۷/۸/۹۰ لغایت ۱/۹/۹۰) موفق نشده است که معدل واقعی خود را بنا به دلایلی در فرمهای اینترنتی ثبت نام ثبت نماید، لذا در این مرحله می‌تواند با مراجعه به سایت این سازمان و ورود به مرحله ویرایش نسبت به اصلاح معدل واقعی خود اقدام نمایند. بدیهی است در غیراینصورت ضمن لغو قبولی آندسته از داوطلبانیکه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی قرار بگیرند، مسئولیت هرگونه تبعات بعدی بعهده شخص داوطلب بوده و هیچگونه عذری در این مورد پذیرفته نخواهد شد.
تبصره۱- فارغ التحصیلانی که قبل از ثبت نام در این آزمون موفق به اخذ مدرک لیسانس (کارشناسی) شده‌اند باید معدل مندرج در مدرک لیسانس (کارشناسی) آنان با معدل مندرج در کارت ورودی یکسان باشد.
تبصره۲- داوطلبانی که به هنگام ثبت نام و شرکت در این آزمون شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱ فارغ التحصیل خواهند شد، لازم است میانگین (معدل) واحدهای گذرانیده شده آنان تا تاریخ ۳۱/۶/۹۰ با معدل مندرج در کارت ورودی یکسان باشد و در صورت قبولی همین میانگین (معدل) را به موسسه محل قبولی ارائه نمایند (مطابق مندرجات فرم معدل مندرج در صفحه ۲۸ دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون).
تبصره۳- فارغ التحصیلان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته باید معدل واقعی کاردانی (فوق دیپلم) و مقطع کارشناسی (لیسانس) آنان با معدل مندرج در کارت ورودی یکسان باشد.
تبصره۴- داوطلبانی که به هنگام ثبت نام و شرکت در این آزمون شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته بوده و حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱ فارغ التحصیل خواهند شد و پس از اخذ مدرک کاردانی (فوق دیپلم) در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرفته شده‌اند، لازم است معدل مقطع کاردانی و همچنین میانگین (معدل) واحدهای گذرانیده شده آنان در مقطع کارشناسی ناپیوسته تا تاریخ ۳۱/۶/۹۰ با معدل مندرج در کارت ورودی یکسان باشد و در صورت قبولی همین میانگین (مطابق مندرجات فرم معدل مندرج در صفحه ۲۸ دفترچه راهنمای شماره یک این آزمون) را به همراه معدل مقطع کاردانی به موسسه محل قبولی ارائه نمایند.
ز- داوطلبان لازم است با توجه به رشته امتحانی و موادی که امتحان خواهند داد لوازم مورد نیاز از قبیل مداد سیاه نرم پررنگ، مداد پاکن، مداد تراش و سنجاق را بهمراه داشته باشند.

 

ح- تذاکرات مهم
۱ـ درب حوزه‌های امتحانی صبح ها راس ساعت ۳۰/۷ (هفت و سی دقیقه  صبح) و بعد از ظهرها راس ساعت ۰۰/۱۴ (۲ بعدازظهر) بسته خواهد شد.  شروع فرآیند برگزاری آزمون صبح راس ساعت ۰۰/۸ (هشت) و بعدازظهر راس ساعت ۳۰/۱۴ (دو و نیم بعدازظهر) آغاز می‌گردد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهای امتحانی به حوزه امتحانی ، ممانعت بعمل خواهد آمد.
۲ـ برای‌ پاسخگویی‌ به‌ سوالات‌ تستی‌ و درج‌ آن‌ در پاسخنامه‌ ، منحصراً ازمداد سیاه‌ نرم‌پررنگ‌ استفاده‌ شود .
۳ـ از آوردن‌ وسایل‌ اضافی‌ مانند ساک‌ دستی‌، کیف‌ دستی‌، پیجر، تلفن‌ همراه،‌  جزوه،‌ کتاب، ماشین حساب و نظایرآن و هم‌چنین وسایل‌ شخصی‌ به‌ جلسه‌ آزمون‌ اکیداً خودداری‌ شود. بدیهی‌ است‌ که‌ به‌ همراه‌داشتن‌ هرکدام‌ از وسایل‌ مندرج‌ در این‌ بند به‌ عنوان‌ تقلب‌ وتخلف‌ تلقی‌ و با داوطلبان‌ ذیربط برابر آیین‌ نامه‌ تقلب‌ وتخلف‌ رفتار خواهدشد .
۴ـ نظر به اینکه سؤالات رشته‌های امتحانی دوره کارشناسی ارشد به گونه‌ای طراحی شده است که برای پاسخگویی به سؤالات دروس ذیربط نیاز به ماشین حساب نمی‌باشد، لذا به کلیه داوطلبان تأکید می‌گردد با توجه به مطلب فوق، برای پاسخگوئی به سؤالات هر یک از رشته‌های امتحانی نیاز به ماشین حساب نبوده  و از ورود داوطلبانی که ماشین حساب برای شرکت در جلسه آزمون (از هر نوع آن) به همراه داشته باشند ممانعت به عمل خواهد آمد و با آنان برابر مقررات قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری که در این اطلاعیه نیز آمده است، رفتار خواهد شد.
۵ـ پس‌ از برگزاری‌ آزمون‌ و تصحیح‌ اوراق‌، کارنامه کلیه‌ داوطلبان‌ شرکت‌ کننده‌ درآزمون‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ امتحانی‌، بنحو مقتضی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دراختیار داوطلبان قرار داده‌ خواهدشد.
۶ـ آن دسته از داوطلبانیکه مجاز به انتخاب رشته شوند، حق انتخاب کد رشته محل و یا رشته محلهای مربوط از کد رشته امتحانی مجاز یا کد رشته‌های امتحانی مجاز را خواهند داشت.
۷ـ آن‌ دسته‌ از داوطلبان‌ هریک‌ از کد رشته‌های‌ امتحانی‌ که‌ مجاز به‌ انتخاب‌ رشته‌ گردند، علاوه‌ بر مشاهده کارنامه‌ ، براساس‌ برنامه‌ زمانی‌ پیش‌بینی‌ شده‌ ، می‌توانند دفترچه‌ راهنمای‌ انتخاب‌ رشته‌های‌ تحصیلی‌ (دفترچه‌ شماره‌ ۲) آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته‌داخل‌ سال‌ ۱۳۹۱ را که بر روی سایت سازمان قرار داده می‌شود مشاهده و بر اساس دستورالعملهای مربوط نسبت به انتخاب رشته خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.
۸ـ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) برای داوطلبانیکه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، از طریق باجه‌های پستی سراسر کشور در اختیار آنان (علاوه بر اینکه این دفترچه بر روی سایت سازمان قابل دسترسی خواهد بود) قرار داده می‌شود.
۹ـ انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل سال ۱۳۹۱ منحصراً اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبانیکه مجاز به انتخاب رشته می‌شوند، ضرورت دارد بر اساس دستورالعمل‌هائی که متعاقباً اعلام می‌گردد، نسبت به انتخاب کد رشته محلهای تحصیلی مورد علاقه خود از کد رشته امتحانی یا کد رشته‌های امتحانی مجاز اقدام و از طریق اینترنت نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته مربوط اقدام نمایند.
۱۰ـ اطلاعیه این سازمان در مورد نتایج اولیه آزمون، مشاهده کارنامه و نحوه انتخاب رشته برای داوطلبانیکه مجاز می‌گردند، در نشریه پیک سنجش (هفته نامه خبری و اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور) منتشر و همچنین در سایت سازمان نیز قرارداده خواهد شد.

قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری
ماده ۵- تخلفات وجرایم در این قانون مشتمل بر موارد زیر است:
الف- ارتکاب هرگونه عملی که موجب بی‌نظمی در برگزاری آزمون گردد یا همراه داشتن هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
ب- ارتکاب هرگونه عمل خلاف مقررات که آزمون داوطلب را از نظر علمی خدشه دار سازد از قبیل :
۱- ارائه مدرک یا گواهی مجعول یا تصویر گواهی مجعول برای شرکت در آزمون.
۲- تبانی با داوطلبان یا افراد خارج از حوزه امتحانی یا دست‌اندرکاران آزمون از قبیل عوامل اجرایی و طراحان سوال برای تخلف در آزمون.
۳- ثبت‌نام در آزمون با هویت مجعول یا شرکت در جلسه آزمون به جای داوطلب اصلی.
ج- استفاده از هرگونه وسیله غیرمجاز از قبیل وسایل ارتباط الکترونیکی و دستگاههای حافظه‌دار.
د- کمک به داوطلب خارج از ضوابط برگزاری آزمون جهت پاسخ به سوالات.
هـ- دسترسی غیرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان یا استفاده غیر مجاز از آنها.
و- هرگونه تغییر غیرمجاز سوالات، اوراق و پاسخنامه‌های داوطلبان یا سایر مدارک و دفاتر مربوط به آزمون.
ز-افشای سوالات آزمون یا تلاش در جهت دستیابی و افشای آن یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون به هر نحو.
ح- خرید یا فروش سوالات آزمون یا پاسخ آنها یا شرکت یا معاونت در این امر قبل یا حین برگزاری آزمون اعم از اینکه سوالات یا پاسخ آنها واقعی یا غیرواقعی باشد.

 

ماده ۶- هیأت‌های رسیدگی به تخلفات، صلاحیت صدور حکم به مجازاتهای زیر را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۵): اخطار کتبی با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذیربط یا محرومیت از گزینش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) یا بند (ج) ماده (۵): محرومیت از گزینش علمی در آزمون همان سال و ابطال قبولی داوطلب در همان سال و محرومیت از شرکت در آزمون از یک تا ده سال بعد.
تبصره- آراء هیأت‌های بدوی جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (۶) این قانون قابل تجدید نظر خواهی در هیأت تجدید نظر رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها می‌باشد.
ماده ۷- در مورد مشمولان بندهای (د)، (هـ)، (و) (ز) و (ح) ماده (۵) هیأت‌های رسیدگی متهم را برای رسیدگی و اعمال جزای نقدی از ده میلیون (۰۰۰/۰۰۰/۱۰) ریا ل تا یک میلیارد (۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۱) ریال یا حبس از یک تا پنج سال یا هر دو مجازات به محاکم دادگستری معرفی می‌نمایند.
ماده ۸ – ارتکاب هر یک از اعمال موضوع ماده (۵) چنانچه در قالب عضویت در یک گروه یا شبکه باشد موجب تشدید مجازات می‌شود و تشکیل دهنده و سرکرده گروه یا شبکه به حداکثر مجازات محکوم می‌گردد. مجازات هر یک از اعضاء که در ارتکاب تخلفات و جرایم فوق دخالتی نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذکر شده برای مرتکب می‌باشد.
ماده ۹- رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسیدگی برابر سایر قوانین جزایی یا رسیدگی در هیأت‌های رسیدگی به تخلفات اداری یا هیأت‌های انتظامی اعضای هیأت علمی یا کمیته‌های انضباطی دانشجویان نیست و مرتکب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (۶) و (۷) این قانون به مجازات مقرر در سایر قوانین و مقررات محکوم می‌گردد.
ماده ۱۰- در صورت محکومیت قطعی فردی به یکی از مجازاتهای مندرج در این قانون، به استثنای مجازات مندرج در بند (الف) ماده (۶)، هیات رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها، قبولی وی در آزمون را ابطال می‌نماید. در این صورت موسسه آموزشی مربوط از صدور و اعطای هرگونه گواهی یا مدرک به وی خودداری خواهد نمود و چنانچه گواهی فارغ‌التحصیلی به وی اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش یا دانشگاه آزاد اسلامی ملزم به ابطال آن گواهی می‌باشند.
ماده ۱۱- چنانچه با بررسی‌های فنی و علمی، بین نمرات و رتبه اکتسابی داوطلبی و سوابق تحصیلی وی مغایرتهای غیرمتعارف مشهود و اساسی از قبیل عدم تطابق معدل دیپلم و دوره پیش‌دانشگاهی با رتبه و نمره اکتسابی در آزمون وجود داشته باشد، با تأیید هیأت‌های بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در یک یا چند درس عمومی و اختصاصی امتحان مجدد به عمل می‌آید. تعیین وضعیت نهایی آزمون این داوطلب، بر اساس نتایج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هیأت بدوی می‌باشد.
ماده ۱۲- هر موسسه یا آموزشگاه علمی و آموزشی که برای افزایش آمادگی داوطلبان شرکت در آزمون‌های مورد بحث این قانون فعالیت می‌کند چنانچه در تخلفات ماده (۵) مشارکت داشته باشد مجوز تاسیس آن لغو می‌شود و مدیران مسوول آنها علاوه بر محرومیت دائمی از تاسیس و اداره این گونه مراکز به مجازات‌های پیش‌بینی شده در این قانون و سایر قوانین محکوم می‌شوند و چنانچه موسسه یا آموزشگاه فاقد مجوز باشد مجازات مدیران مسوول آنها حداکثر مجازات مندرج در ماده (۶) می‌باشد.
تبصره- در مورد آموزشگاههایی که فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانونی ذیربط مدعی‌العلوم نیز می‌تواند راساً نسبت به اعلام جرم و پیگیری تخلفات آنان اقدام نماید.
ضمناً باطلاع‌ می‌رساند که واحد اطلاعات و پاسخگویی به سوالات در این خصوص از این تاریخ لغایت ۲۸/۱۱/۹۰ همه روزه بجز ایام  تعطیل و در وقت اداری آماده پاسخگویی به سوالات می‌باشد. لذا داوطلبان گرامی می‌توانند به منظور پاسخگویی به سوالات خود با شماره تلفنهای ۹۹-۸۸۹۲۳۵۹۵ تماس حاصل فرمایند.

جدول‌ شماره‌ ۱-  شهرستان‌ محل‌ برگزاری آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی  (دوره‌های‌کارشناسی‌ارشدناپیوسته‌داخل‌) سال‌ ۱۳۹۱ براساس‌استان‌محل‌اقامت‌فعلی‌داوطلبان

نام استان

شهرستان محل
برگزاری آزمون

استان محل اقامت

آذربایجان شرقی

تبریز

آذربایجان شرقی (بجز داوطلبان شهرستانهای مراغه، بناب، عجب شیر و ملکان)

مراغه

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای مراغه، بناب، عجب شیر و ملکان استان آذربایجان شرقی می باشد.

آذربایجان غربی

ارومیه‌

‌ آذربایجان‌ غربی‌

اردبیل

اردبیل

‌اردبیل‌

اصفهان

‌ اصفهان‌

اصفهان‌ (بجز داوطلبان شهرستانهای کاشان– آران و بیدگل – نطنز و اردستان)

کاشان

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای کاشان ، آران و بیدگل،  نطنزو اردستان استان اصفهان می‌باشد.

البرز

کرج

البرز

ایلام

‌ ایلام‌

ایلام‌

بوشهر

‌ بوشهر

بوشهر

تهران

تهران

تهران‌

چهار محال و بختیاری

شهر کرد

چهار محال‌ و بختیاری‌

خراسان جنوبی

بیرجند

خراسان جنوبی

خراسان رضوی

مشهد

خراسان‌ رضوی (بجز داوطلبان شهرستان سبزوار)

سبزوار

داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی است.

خراسان شمالی

بجنورد

خراسان شمالی

خوزستان

اهواز

خوزستان‌(بجز داوطلبان شهرستانهای آبادان ، خرمشهر، دزفول، اندیمشک و شوش)

خرمشهر

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آبادان و خرمشهر استان خوزستان می باشد.

دزفول

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای دزفول‌، اندیشمک و شوش استان خوزستان می باشد.

زنجان

زنجان

‌زنجان‌

سمنان

سمنان‌

سمنان‌‌(بجز داوطلبان شهرستانهای شاهرود و دامغان استان سمنان )

شاهرود

‌داوطلبانی‌که شهرستان ‌محل‌اقامت آنان یکی از شهرستانهای شاهرود و دامغان استان سمنان است.

سیستان وبلوچستان

زاهدان‌

سیستان‌ و بلوچستان‌(به جز داوطلبان شهرستانهای‌ چا‌بهار، نیک‌شهر، ایرانشهر و زابل)

زابل

داوطلبانی که محل اقامت آنان شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان است

چا‌بهار

 داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای  چا‌بهار،نیک شهر و ایرانشهر استان سیستان وبلوچستان  می‌باشد.

فارس

شیراز

فارس‌

قزوین

قزوین‌

قزوین‌

قم

قم‌

‌ قم‌

کردستان

سنندج‌

‌ کردستان‌

کرمان

کرمان‌

کرمان‌ (بجز داوطلبان شهرستانهای رفسنجان ، شهربابک و سیرجان)

رفسنجان

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای رفسنجان، شهربابک و سیرجان استان کرمان می‌باشد.

کرمانشاه

کرمانشاه

‌کرمانشاه‌

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد(یاسوج‌)

کهکیلویه‌ وبویراحمد

گلستان

گرگان‌

گلستان‌

گیلان

رشت‌

‌گیلان‌

لرستان

خرم‌آباد

لرستان (بجز داوطلبان شهرستانهای بروجرد، الیگودرز، ازنا، درود)

بروجرد

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای بروجرد، الیگودرز، ازنا و درودا ستان لرستان می باشد.

مازندران

ساری

کلیه داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ساری، بهشهر، نکا، گلوگاه و جویبار استان مازندران می باشد).

بابل(برادران)

‌مازندران‌(کلیه داوطلبان مرد استان بجز شهرستانهای ساری، بهشهر، نکا، گلوگاه و جویبار)

بابلسر (خواهران)

‌مازندران‌(کلیه داوطلبان زن استان بجز شهرستانهای ساری، بهشهر، نکا، گلوگاه و جویبار)

مرکزی

اراک

مرکزی

هرمزگان

بندرعباس‌

‌ هرمزگان‌

همدان

‌همدان‌

همدان(بجز داوطلبان شهرستانهای ملایر، نهاوند و تویسرکان )

ملایر

داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای ملایر، نهاوند و تویسرکان  استان همدان می باشد.

یزد

یزد

یزد

جدول‌ شماره‌ ۲-  نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت در آزمون داوطلبان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۱

نام استان

نام شهرستان

محل رفع نقص کارت

نشانی باجه‌های رفع نقص

آذربایجان شرقی

تبریز

دانشگاه تبریز

تبریز- بلوار ۲۹ بهمن-  دانشگاه تبریز – ساختمان مدیریت خدمات آموزشی

مراغه

دانشگاه مراغه

مراغه- میدان مادر- گلشهر- جنب بانک تجارت شعبه دانشگاه- دانشگاه مراغه

آذربایجان غربی

ارومیه

دانشگاه ارومیه

ارومیه – کیلومتر ۱۱ جاده سرو- پردیس نازلو- دانشگاه ارومیه- حوزه معاونت آموزشی

اردبیل

اردبیل

دانشگاه محقق اردبیلی

اردبیل- دانشگاه محقق اردبیلی – انتهای خیابان دانشگاه- اداره کل امور آموزشی دانشگاه

اصفهان

اصفهان

دانشگاه اصفهان

اصفهان – میدان آزادی – دروازه شیراز- ساختمان مرکزی معاونت آموزشی دانشگاه اصفهان

کاشان

دانشگاه کاشان

کاشان – بلوار قطب راوندی- دانشگاه کاشان

البرز

کرج

دانشگاه تربیت معلم حصارک کرج

کرج – انتهای خیابان شهید بهشتی(حصارک)- میدان دانشگاه – دانشگاه تربیت معلم حصارک کرج

ایلام

ایلام

دانشگاه ایلام

ایلام- ابتدای جاده مهران- روبروی سازمان همیاری شهرداری‌ها – مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه ایلام

بوشهر

بوشهر

دانشگاه خلیج فارس

بوشهر- خیابان شهید ماهینی- دانشگاه خلیج فارس- سازمان مرکزی- اتاق شماره ۱۱۱

تهران

تهران

حوزه خواهران : دانشگاه تربیت معلم تهران

دانشگاه تربیت معلم تهران: خیابان شهید مفتح – شماره ۴۹ نرسیده به خیابان انقلاب

حوزه برادران : دانشگاه علم وصنعت ایران

دانشگاه علم وصنعت :میدان رسالت- خیابان هنگام – خیابان دانشگاه علم و صنعت ایران

چهار محال و بختیاری

شهرکرد

دانشگاه شهرکرد

شهرکرد- کیلومتر۲ جاده سامان – دانشگاه شهرکرد-  ساختمان اداره امورآموزشی

خراسان جنوبی

بیرجند

دانشگاه بیرجند

بیرجند- میدان شهداء- خیابان دانشگاه – دانشکده هنر (مهندسی سابق)

خراسان رضوی

مشهد

دانشگاه فردوسی مشهد

مشهد – دانشگاه فردوسی مشهد- بلوار وکیل آباد- روبروی پارک ملت – درب شمالی دانشگاه – دانشکده علوم اداری واقتصادی

سبزوار

دانشگاه تربیت معلم سبزوار

سبزوار- توحید شهر- پردیس دانشگاه سبزوار- ساختمان مرکزی- طبفه همکف- اتاق ۱۳۶

خراسان شمالی

بجنورد

دانشگاه بجنورد

بجنورد- کیلومتر۴ جاده اسفراین- دانشگاه بجنورد

خوزستان

اهواز

دانشگاه شهید چمران اهواز

اهواز- جنب پل پنجم –دانشگاه شهیدچمران اهواز

خرمشهر

دانشگاه علوم وفنون دریایی خرمشهر

خرمشهر- بلوار امام علی ابن ابیطالب(ع) – دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر- دانشکده اقتصاد و مدیریت دریا

دزفول

دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

دزفول- مقابل پایگاه چهارم شکاری دزفول- دانشگاه صنعتی جندی‌شاپور دزفول

زنجان

زنجان

دانشگاه زنجان

زنجان – کیلومتر ۶ جاده تبریز- دانشگاه زنجان- ساختمان مرکزی واحد رایانه

سمنان

سمنان

دانشگاه سمنان

سمنان – کیلومتر ۳ جاده سمنان- دامغان- پردیس شماره ۲ دانشگاه سمنان-  اداره کل امور آموزش

شاهرود

دانشگاه صنعتی شاهرود

شاهرود- بلوار دانشگاه – درب اصلی دانشگاه صنعتی شاهرود- ساختمان مرکزی- اداره کل آموزش

سیستان وبلوچستان

زاهدان

دانشگاه سیستان وبلوچستان

زاهدان – خیابان دانشگاه – تقاطع بلوار معلم- ورزشگاه ۲۲ بهمن- دانشگاه سیستان وبلوچستان

زابل

دانشگاه زابل

زابل – خیابان شهید مفتح – دانشگاه زابل- سایت قدیم دانشگاه- ساختمان نمایشگاههای دائمی

چابهار

دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

چابهار- دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار- دانشکده علوم دریایی

فارس

فارس

دانشگاه شیراز

شیراز- خیابان ساحلی غربی- مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز

قزوین

قزوین

دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)

قزوین- انتهای بلوار دانشگاه – دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)- قزوین

قم

قم

دانشگاه قم

قم- بلوار الغدیر- دانشگاه قم- سازمان مرکزی دانشگاه

کردستان

سنندج

 دانشگاه کردستان

سنندج – خیابان پاسداران – خیابان دانشگاه – درب اصلی دانشگاه

کرمان

کرمان

دانشگاه شهیدباهنرکرمان

کرمان – بلوار جمهوری اسلامی- دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه شهیدباهنر کرمان

رفسنجان

دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

رفسنجان- دفتر معاونت آموزشی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

ادامه جدول‌ شماره‌ ۲-  نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت در آزمون داوطلبان آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۱

نام استان

نام شهرستان

محل رفع نقص کارت

نشانی باجه‌های رفع نقص

کرمانشاه

کرمانشاه

دانشگاه رازی کرمانشاه

کرمانشاه- بلوار شهیدبهشتی- مقابل بیمارستان طالقانی- دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی

کهکیلویه و بویراحمد

بویراحمد(یاسوج)

دانشگاه یاسوج

یاسوج – خیابان پاسداران – روبروی دیوان محاسبات – اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه یاسوج

گلستان

گرگان

دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان

گرگان – خیابان شهیدبهشتی- دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان- ابتدای درب ورودی دانشگاه

گیلان

رشت

دانشگاه گیلان

رشت- خیابان نامجو- جنب ورزشگاه شهید عضدی – دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان

لرستان

خرم آباد

دانشگاه لرستان

خرم آباد- سبزه میدان- خیابان فلک الافلاک- دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان

بروجرد

دانشگاه آیت اله بروجردی

بروجرد- کیلومتر ۳ جاده خرم آباد- دانشگاه حضرت آیت اله بروجردی – ساختمان اداری- واحد آموزش

مازندران

ساری

موسسه آموزش عالی هدف ساری

ساری- بلوار فرح آباد (جاده دریا) – کیلومتر ۵ – موسسه آموزش عالی هدف

بابل

دانشگاه مازندران- صنعتی نوشیروان بابل (برادران)

بابل- خیابان دکتر شریعتی- دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

بابلسر

دانشگاه مازندران – سازمان مرکزی دانشگاه مازندران (خواهران)

بابلسر- خیابان پاسداران- سازمان مرکزی دانشگاه مازندران – درب روبروی اداره پست

مرکزی

اراک

دانشگاه اراک

اراک- میدان شریعتی- درب جنوبی دانشگاه اراک

هرمزگان

بندرعباس

دانشگاه هرمزگان

بندرعباس – آزاد شهر- بلوار افروز شهابی پور- مجتمع گفتگوی تمدنها

همدان

همدان

دانشگاه بوعلی سینا همدان

همدان – خیابان مهدیه -  دانشگاه بوعلی سینا همدان- ساختمان مرکزی

ملایر

دانشگاه ملایر

ملایر- کیلومتر ۴ جاده ملایر -  اراک- دانشگاه ملایر

یزد

یزد

دانشگاه یزد

یزد- صفائیه – بلوار دانشگاه یزد- پردیس اصلی

 

جدول شماره ۳

نیمروز و تاریخ برگزاری آزمون

کد و نام رشته امتحانی

صبح چهارشنبه ۲۶/۱۱/۹۰

۱۱۲۲(مجموعه زبان روسی)،۱۱۲۴(مجموعه زبان آلمانی)، ۱۱۳۴(حسابداری)،۱۱۴۲(مجموعه مدیریت)،       ۱۱۵۶(آماد)،۱۱۵۷(مدیریت بحران)، ۱۲۶۷(مجموعه مهندسی مکانیک)

عصر چهارشنبه ۲۶/۱۱/۹۰

۱۱۲۶(مجموعه حقوق)،۱۱۳۰(مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل)، ۱۱۵۴(مطالعات دفاعی استراتژیک)،۱۱۵۵(اطلاعات استراتژیک)، ۱۲۰۱(زمین شناسی)، ۱۲۰۴(فیزیک)، ۱۲۰۷(آمار)، ۱۲۶۳(مهندسی عمران- نقشه برداری)، ۱۲۶۴(مجموعه مهندسی عمران)،۱۲۸۳(مهندسی نساجی – تکنولوژی نساجی)، ۱۲۸۴(مهندسی نساجی- شیمی نساجی و علوم الیاف)

صبح پنج‌شنبه ۲۷/۱۱/۹۰

۱۱۰۹ (فرهنگ و زبان‌های باستانی)، ۱۱۱۰ (مجموعه زبان‌شناسی )، ۱۱۱۹ (علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی)، ۱۱۲۳ )مجموعه علوم تربیتی ۳)،  ۱۱۲۵ )مجموعه مدیریت جهانگردی)، ۱۱۲۷ (مجموعه ایران‌شناسی)، ۱۱۲۹ )زبان و ادبیات اردو)، ۱۱۳۱ )مجموعه مطالعات جهان)، ۱۱۳۷  )مطالعات زنان)،  ۱۱۳۸ )مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی)، ۱۱۳۹  )مددکاری اجتماعی)، ۱۱۴۰ )پژوهش علوم اجتماعی)، ۱۱۴۶ )مجموعه محیط زیست)،  ۱۱۴۸ )مجموعه مدیریت اجرایی)، ۱۲۰۲ )مجموعه ژئوفیزیک و هواشناسی)، ۱۲۰۵ )مجموعه فوتونیک)، ۱۲۰۹ )علوم کامپیوتر)، ۱۲۱۳ (مجموعه زیست‌شناسی گیاهی)، ۱۲۱۴  (مجموعه زیست‌شناسی جانوری)، ۱۲۱۵ )علوم محیط زیست)، ۱۲۱۶ )مجموعه زیست شناسی دریا)، ۱۲۱۷ )علوم دریایی و اقیانوسی «فیزیک دریا»)،  ۱۲۱۸ )مجموعه تاریخ و فلسفه علم)، ۱۲۵۳ )مجموعه مهندسی نفت)، ۱۲۵۵ )مجموعه مهندسی پلیمر)، ۱۲۵۶ )مجموعه مهندسی معماری کشتی)، ۱۲۶۰ )مهندسی صنایع)، ۱۲۶۲ )مدیریت در سوانح طبیعی)، ۱۲۶۶ )مجموعه دریانوردی)، ۱۲۷۳  )مهندسی مواد ـ نانومواد)، ۱۲۷۶  )مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات (IT ) )، ۱۲۷۹ )مجموعه مهندسی هوافضا)،  ۱۲۸۵  (مهندسی ‌شیمی ـ بیوتکنولوژی‌ و ‌داروسازی)،  ۱۲۸۶ )مهندسی پلیمر ـ صنایع رنگ)،  ۱۲۸۷ )مهندسی طراحی محیط زیست)، ۱۲۸۸ )مدیریت نساجی)، ۱۲۸۹ )مهندسی فرآوری و انتقال گاز)، ۱۲۹۰ )مهندسی ابزاردقیق و اتوماسیون در صنایع نفت)، ۱۲۹۲ )مهندسی ایمنی و بازرسی فنی)، ۱۲۹۳ )مهندسی شیمی ـ بهداشت، ایمنی و محیط زیست)، ۱۲۹۴ )مجموعه ایمنی صنعتی)،  ۱۳۱۰ )مهندسی تولیدات گیاهی)، ۱۳۱۴ (مهندسی کشاورزی ـ حشره‌شناسی کشاورزی)، ۱۳۲۰ )هواشناسی کشاورزی)، ۱۳۲۲ )مهندسی کشاورزی ـ مکانیزاسیون کشاورزی)، ۱۳۲۳ (مهندسی منابع طبیعی ـ بیابان‌زدایی)، ۱۳۲۴ )مهندسی کشاورزی ـ بیوتکنولوژی در کشاورزی)، ۱۳۲۵ )مهندسی کشاورزی ـ توسعه روستایی)، ۱۳۲۶  (مهندسی‌ کشاورزی ـ شناسایی‌ و مبارزه با علف‌های ‌هرز)، ۱۳۲۷ )مدیریت کشاورزی )، ۱۳۵۰ (مجموعه‌ برنامه‌ریزی ‌شهری، منطقه‌ای‌ و مدیریت ‌شهری)، ۱۳۵۱ )طراحی شهری)، ۱۳۵۳  (مرمت و احیای بناها و بافت‌های تاریخی)،۱۳۵۶ )نمایش عروسکی)،  ۱۳۵۹  )مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی)،  ۱۳۶۱  )مجموعه هنرهای ساخت و معماری)، ۱۳۶۲ )طراحی صنعتی)، ۱۳۶۳ )مجموعه فرش)، ۱۵۰۱ (انگل‌شناسی دامپزشکی)، ۱۵۰۲ )فیزیولوژی دامپزشکی)، ۱۵۰۳ (قارچ‌شناسی دامپزشکی)، ۱۵۰۴ (بافت‌شناسی دامپزشکی)، ۱۵۰۵ (باکتری‌شناسی دامپزشکی)، ۱۵۰۶ (ایمنی‌شناسی دامپزشکی)

عصر پنج‌شنبه ۲۷/۱۱/۹۰

۱۱۰۶ (تربیت بدنی و علوم ورزشی)، ۱۱۱۷ (مجموعه علوم تربیتی ۱)، ۱۱۱۸ (مجموعه علوم تربیتی ۲)،  ۱۱۳۳(روانشناسی )،۱۲۵۱ (مجموعه مهندسی برق)،

صبح جمعه ۲۸/۱۱/۹۰

۱۱۰۱ (زبان و ادبیات فارسی)، ۱۱۰۵ (مجموعه علوم اقتصادی)، ۱۱۰۸(مجموعه علوم اجتماعی)، ۱۱۱۶ (فلسفه – فلسفه منطق)، ۱۲۰۳(مجموعه شیمی)،۱۲۰۸(مجموعه ریاضی)، ۱۲۵۷ (مهندسی شیمی)، ۱۲۵۹ (مجموعه مهندسی صنایع)، ۱۲۷۲ (مجموعه مهندسی مواد)،  ۱۲۷۷ (مجموعه مهندسی کامپیوتر)، ۱۳۵۲(مجموعه معماری)، ۱۳۶۰(مجموعه  موسیقی)

عصر جمعه ۲۸/۱۱/۹۰

۱۱۰۲ (مجموعه جغرافیا)، ۱۱۰۴ (مجموعه زبان عربی)، ۱۱۰۷ (مجموعه تاریخ)، ۱۱۱۱ (علوم‌ قرآن‌ و حدیث‌)، ۱۱۱۲ (فقه‌ و مبانی‌ حقوق‌ اسلامی‌)، ۱۱۱۳ (فلسفه‌ و کلام‌ اسلامی‌)، ۱۱۱۴ (مجموعه الهیات و معارف اسلامی‌)، ۱۱۱۵ (فقه‌ شافعی‌   )، ۱۱۲۰ (مجموعه زبان فرانسه)، ۱۱۲۱ (مجموعه‌ زبان‌ انگلیسی‌)، ۱۱۳۲ (مجموعه باستان شناسی)، ۱۱۵۲ (مجموعه مدرسی‌ و معارف‌ اسلامی‌)، ۱۲۰۶ (مجموعه زیست شناسی)، ۱۲۶۸ (مجموعه مهندسی معدن)،۱۳۰۱ (مهندسی‌ مرتعداری)، ۱۳۰۲ (مهندسی کشاورزی آبیاری)، ۱۳۰۳ (مهندسی‌کشاورزی- زراعت و اصلاح نباتات)، ۱۳۰۴ (مهندسی کشاورزی – اقتصاد کشاورزی)، ۱۳۰۵ (مهندسی کشاورزی – علوم باغبانی)، ۱۳۰۶ (مهندسی کشاورزی – ترویج و آموزش کشاورزی)، ۱۳۰۷ (مهندسی منابع طبیعی – جنگلداری)، ۱۳۰۸ (مهندسی کشاورزی – علوم خاک)، ۱۳۰۹ (مهندسی کشاورزی- دام و طیور)، ۱۳۱۱ (مهندسی منابع طبیعی – شیلات)، ۱۳۱۲ (مجموعه مهندسی منابع طبیعی – چوب شناسی و صنایع چوب )، ۱۳۱۳ (مهندسی‌کشاورزی‌-‌علوم‌وصنایع‌ غذایی‌)، ۱۳۱۵ (مهندسی‌ کشاورزی‌- بیماری‌شناسی‌ گیاهی‌)، ۱۳۱۷ (مهندسی‌ منابع‌ طبیعی‌ – محیط زیست‌)، ۱۳۱۹ (مهندسی‌کشاورزی‌- مکانیک‌ ماشینهای کشاورزی‌)، ۱۳۲۱ (مهندسی منابع طبیعی – مدیریت‌ مناطق‌ بیابانی‌)، ۱۳۵۷ (کارگردانی‌ – سینما-  ادبیات نمایشی- تولید سیما)، ۱۳۵۸ (ارتباط تصویری – تصویر متحرک)

منبع:روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
برچسب ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

مطالب جدید سایت

فروشگاه

جاکلیدی شوکر

قیمت: 10,500 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

عینک اصل Ray.Ban

قیمت: 23,000 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

ساعت Romance

قیمت: 15,000 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

ساعت لمسی تاچ اسکرین

قیمت: 31,000 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه
فروشگاه

ساعت ck اصل

قیمت: 16,500 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

ساعت CHANEL J12

قیمت: 21,500 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

شامپو رفع سفیدی مو

قیمت: 6,500 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه

فروشگاه

لیزر پوینتر سبز

قیمت: 39,500 تومان تعداد: 1 عدد

برای مشاهده توضیحات بیشترکلیک کنید

فروشگاه